| JustMe_3798 a întrebat:

SalutTPU, imi place mult de un baiat.Cum sa fac sa ma observe?

6 răspunsuri:
| Tiberius a răspuns:

Incearca sa-l foooti cati mai mult

| gyo_8403 a răspuns:

Te dezbraci in fata lui

| BlueEyes90 a răspuns:

Fii naturala in fata unui baiat, nu incerca sa-l impresionezi vorbind tare, facand pe nebuna in fata lui, pentru ca nu functioneaza...mai mult il indepartezi de tine...crede-ma,am trecut prin astasad.

| diana252 a răspuns:

Spune-i in fata ca il iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cumperi un tricou cu "Observa-ma!'

| DuffMckagan a răspuns:

Iti pui o sageata mare deasupra capului pe care sa scrie SUNT AICI! sau ii faci rost de id nr etc si incepi o conversatie, daca nu mereu o sa ramai in anonimat