| aaannnnnnooooonnniiimmm1542 a întrebat:

Saluttt iubitul meu a plecat astazi in strainatate si se intoarce la vara pling de cand a plecat incontinu ce sa fac sa nu ma plang si sa nu ma mai ganesc la asta? funda!

Răspuns Câştigător
| caterinasmile a răspuns:

Acum nu o sa spun asta doar pentru ca asa spune toata lumea dar daca va iubiti cu adevarat o sa treceti peste toate obstacolele.
Stii de ce? Pentru ca dragostea adevarata te motiveaza, te face sa fii ambitios, stii exact ceea ce'ti doresti.
Succes!

5 răspunsuri:
| caterinasmile a răspuns:

Si iubitul meu e plecat in Italia din pacate. Da, si eu plang de multe ori pentru ca ma doare ca nu este langa mine iar eu simt nevoia de al lua in brate sad
E normal sa-ti para rau si sa plangi daca te'ai obisnuit cu el langa tine si il iubesti.
Daca ati ramas impreuna trebuie sa stiti ce va asteapta. Intr'o astfel de relatie conteaza nespus de mult comunicarea. Trebuie sa aveti incredere unul in altul, sa nu fi'ti gelosi si sa va ajutati reciproc chiar si asa, la distanta.
Daca mai ai intrebari poti sa mi le pui!
Succes! :*

| aaannnnnnooooonnniiimmm1542 explică (pentru caterinasmile):

Iti multumesc pentru raspuns dar imi este foarte greu mai ales ca parintii mei nu sunt de acor cu aceasta relatie

| caterinasmile a răspuns (pentru aaannnnnnooooonnniiimmm1542):

Acum nu o sa spun asta doar pentru ca asa spune toata lumea dar daca va iubiti cu adevarat o sa treceti peste toate obstacolele.
Stii de ce? Pentru ca dragostea adevarata te motiveaza, te face sa fii ambitios, stii exact ceea ce'ti doresti.
Succes!

| Elly7890 a răspuns:

Ce varsta ai? incearca sa iti ocupi mintea cu ascultatul muzicii, citeste ceva, uita-te la tv, iesi cu prietenii, fa altceva desi stiu ca nu poti uita ca il vezi peste 1 an e extrem de greu mai ales daca sunteti de ceva vrme impreuna si ai stat mereu cu el!

| aaannnnnnooooonnniiimmm1542 explică (pentru Elly7890):

Eu am 15 ani si suntem impreuna de 1 an...crying

| andreiyy12 a răspuns:

Uital happy si va vedeti la vara... eu stau in strainatate si am prietena in Romania i-am zis sa faca ce vrea ea pana cand ma intorc daca vrea sa fie cu mine bine daca nu tot bine big grin