| Robert_Victor_1998 a întrebat:

Saluut TPU :o
Am o relatie cu o fata de 3 luni si am avut cu ea primul ei act sexual.Asa zice ea ..Insa eu am dubii si as vrea sa va intreb ceva.Ea mi-a spus ca e virgina.Insa atunci cand am bagat'o ( pe romaneste ) ea a tresarit decat un pic, insa dupa aceea actul a decurs normal. Fara sange, fara gemete, fara "scoate-o ca ma doare" fara vaitaturi.Iar dupa, cand totul s-a terminat si am condus'o spre casa, ea nu avea nicio jena la mers.Am 17 ani si nu ma laut sau ceva, oricum nu e de laudat, marimea penisului meu e de 17-18cm.Cu aproximatie ..Nu am masurat-o laughing)Eu nu stiu ce sa cred...Dar mai e o chestie..Atunci cand o masturbez, simt ca o pungulita. nici nu stiu sa explic..Are himenul flexibil, tare?laughing) sau m-a mintit?

9 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Ce bou esti... nu meritai dreptul de a o dezvirgina. nici pe mine nu m-a durut si nici sange nu a curs. si daca dai ca surdul in tobe sau nu o exciti calumea normal ca nu geme.

| RAY a răspuns:

E mann si daca a fost si daca nu mportant e ca ai pacalito dupa 3 luni sa faca sex cu tine,acum ce vei face? o lasi balta pleci la alta? daca intrebi asta mann nu ai incredere in ea si stim amandoi ca noi masculi fara incredere nu functionam bine, solutia las-o ca numa rau isi vei face, mereu vei avea asta in cap m-a mintit ca e virgina, ceva simtea cand ai penetrato ce naiba daca erati mulsulmani fata era omorata cu pietre, asa speciala e ea?

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt fete care au himen elastic si oricum, cand sunt excitate si umezite penetrarea se face usor, fara prea multa durere si fara sangerari, de aceea nu poti sa stii ce se intampla acolo.
Totusi, de ce este atat de important pentru tine daca ea era sau nu virgina? Tu oricum nu erai, deci, de unde pretentiile astea?

Cat priveste penisul tau, nu lungimea conteaza in cazul asta, ci grosimea, daca ai un penis subtire si ea are himenul elastic si flexibil, nu vei simtii tu nimic.

Cat priveste jenatul la mers, sa fim seriosi, nici in situatii cand dezvirginarea a fost cu rupere de himen, sangerare si un pic de durere, tot nu-i modificat mersul.
Pana la urma, jena apare doar local si pe o perioada scurta de timp.

| corbulalbrosu a răspuns:

In privinta penisului tau, probabil folosesti ochelari de vedere. laughing. Si in cazul fetelor, largimea canalului vaginal poate sa difere foarte mult de la foarte ingust la unul suficient de larg, exact la fel ca si in cazul baietilor care la aceeasi varsta pot fi posesorii unui penis minuscul sau a unuia enorm/gigant. Probabil ca in acest caz totul depinde doar de "optica". laughing Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Și dacă te-ar fi mințit, ce ar fi avut de câștigat?

| Emilian65 a răspuns:

Tu de himen elasti ai auzit? Daca nu, atunci afla ca iubita ta are un asemenea himen si din aceasta cauza nu i-a curs sange si nu a avut dureri la penetrare.

| MarianaNiculescu a răspuns:

Ce prost esti! Nu trebuia sa va dezvirginati asa de repede. Trebuia pe la 20 si ceva de ani.Dar e bine ca nu mori virgin laughing

| CetateanulFrantuzit a răspuns:

Te-a mintit, e mare panarama, s-a ars numai cu 20+