| sdfsdfsd a întrebat:

Daca ma masturbez doar pe clitoris, imi poate afecta himenul?

4 răspunsuri:
| ozzyyy a răspuns:

Iti afecteaza capul... oh go on

| h3r a răspuns:

Posibil să-l afecteze într-un mod misterios, prin alunecarea obiectului în ascunzătoare!

| igrek a răspuns (pentru h3r):

laughing poate fata-i egoista si da doar pe ala micu

| ywar a răspuns:

Da se rupe si ramai insarcinata cu tine insuti sau cu Sfantul Duh. Cum sa afecteze? Himenul e membrana [elastica sau nu] care acopera partial intrarea in vagin iar clitorisul sta ascuns sub caciulita happy cu mult mai sus. Nu vreau sa fac ore de anatomie aici...