| Andy27 a întrebat:

Salve! Am si eu o intrebare! De ce prietena mea nu merge mai departe de saruturi si se opreste dupa ce o excit am discutat cu ea mi-a spus ca are o frica si nu stie de ce?! De fiecare data cand discutam imi da raspunsuri care te face sa iti pui si mai multe intrebari! Nu este virgina poate fi ca primul contact sexual de care nu vrea sa vorbeasca de nici un fel sa o fi lasat cu un gust amar? De mine este indragostita asta stiu sigur ii place fizicul meu nu inteleg de ce dupa un timp incepe sa tremure si se opreste! Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| CarLa_7372 a răspuns:

Probabil ca se teme pentru ca nu are experienta necesara pentru a te satisface si pe tine, poate prima oara cand a facut-o nu a fost cum se astepta ( in cel mai rau caz poate fi vorba despre un viol).Sau mai este posibilitatea sa se sperie de schimbarile care se vor petrece dupa acel moment.E bine pentru ea sa nu o fortezi si sa o abordezi intr-un mod diferit cand vrei sa vorbesti despre asta.

4 răspunsuri:
| iJustWannaDance a răspuns:

Buna!
eu cred ca ea te place prea mult & se streseaza deoarece ii e frica ''virgula'' ca nu te va satisface. e si asta o problema. discutati si spune-i ca u o iubesti orice se va intampla, ca nu trebuie sa isi faca griji in legatura cu nimic. poate nu crede ca e destul d buna pentru tine, cu alte cuvinte. u arata-i ca nu este asa. spune-i vorbe frumoase, blande. aici depinde si de cat timp aveti relatia asta.

Răspuns utilizator avertizat
| sfantulpetru a răspuns:

Da-te cu otet sa o cuceresti!

| lucy_3890 a răspuns:

Pai poate ii e frica sa nu ramana insarcinata sau nu-i place pur si simplu sexul sau ar mai fi ceva ii este rusine poate de tine cin stie//?