| Rareș69696 a întrebat:

Cum îmi excit prietena prin săruturi înainte de un act sexual sa fie foarte bine umeda chiar am nevoie

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin efectuarea unei cunilitii cat mai pasionale, tandre si bine executate in mod sigur vei reusi sa-i provoci prietenei tale, o stare de excitare extrema concomitent cu umezirea perfecta a vaginului. Succes!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prin cunilingus. Cauta pe google si gasesti poze destule sa inveti sa faci asta.

| GoldenZenith a răspuns:

Ii saruti gatul.
Ii bagi mana in chilotei si iti faci de cap acolo.
Ii saruti sanii.
Ii saruti abdomenul.
Ii alinti floricica minunata cu gura. Te poti folosi si de un deget, doua in timpul asta. Insista asupra clitorisului.
Dupa asta, cascada o sa fie.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Partea cu biluțele pe sani, ai uitat-o? thinking
Lumina cum sa fie?
Muzica?

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Am uitat-o, dar te-ai gandit sa mi-o reamintesti. day dreaming esti un dulce!
Lumina difuza sau deloc.
Imi canti tu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu pretuiesti momentele noastre, daca uiti atat de repede sad
Nu cred ca vrei sa imi auzi repertoriul blushing

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

De ce as face-o?
Mai bine soptesti ceva.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pentru ca stii ca daca o faci, iti fac si eu.
Ce toantă esti azi, iar n-ai dormit rolling eyes

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

rolling eyes stii unde ma pupi, nu trebuie sa mai zic. Pa!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

"Stiu", adica pot improviza? thinking
Unde pleci? sad

| RusCarmen a răspuns:

Sa ii săruți sânii în timp ce o mângâi, sa o săruți pe gât în timp ce o mângâi pe sâni, sa ii dai limbi. Chestii de astea.