| denysse_5976 a întrebat:

Salz.am o intreabare pentru baietibig grin... ce apreciati voi la o fata?

Răspuns Câştigător
| Pacala a răspuns:

Felul in care vorbeste/scrie/se comporta. Apreciez naturaletea. Nu-mi plac pitipoancele, falsitatile, incultele, fitzoasele, curvele care se dau fete cuminti, profitoarele, spargatoarele de seminte, telenovelistele si barfitoarele. Na ca am exclus 80% din fetele din Romania. Uh, ce pierdere mare.

10 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Inteligenta.

| Damian a răspuns:

Felul de a fi, aspectul fizic

| Miauti a răspuns:

Sa mai pus 1000 de intrebari cu aceleasi continut. Daca esti atent existe un mod de cautare sus unde scrie "cauta intrebari sau raspunsuri"

Lumea e chioara sau indragostita

| Pedala a răspuns:

Numarul de fundite de pe TPU

| Catalion a răspuns:

Sinceritatea.

| dink08 a răspuns:

Caracterul si sa arata cat de cat ok si is multumit.

| denysse_5976 explică:

Ok @yokai o sa am grija sa nu ma repet data viitoarewinking. un punct de vedere n ai?

| denysse_5976 explică:

Corect bro si asta e important:X

| pantzy a răspuns:

Feminitatea, frumusetea corpului, gandirea, personalitatea.cam astea apreciez eu.

| th3on3 a răspuns:

Felul de a fi sis:X