| Babushka a întrebat:

Sangerari in timpul actului sexual? Asa dintr-o data ...nu mi s-a mai intamplat si sunt activa sexual de 2 ani. Nu mi-a curs in cantitate multa, cateva picaturi... Ce credeti ca ar fi?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Babushka explică:

Vreau si eu un raspuns serios credeti ca se poate? de caterinca din asta m-am saturat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te-a zgariat fara sa simti tu sau el... si mie m-i s-a intamplat acelasi lucru.
dar ai grija, daca se mai intampla, consulta un medic ginecolog. nu e de glumit :*