| nllbia99 a întrebat:

Am o nelămurire. In timpul actului sexual mi-a curs sânge, dar nu in cantitate mare. Vreau sa precizez ca a fost totul pe fuga, si foarte adanca penetrarea. Sunt in a doua zi din perioada fertila, deci nici vorba de ciclu menstrual, iar partenerul meu nu a avut prezervativul pe tot parcursul actului. Am de ce sa îmi fac griji?

5 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Din nefericire, da. Sarcina este posibila. Mergi la farmacie si ia pastila de a doua zi daca inca esti in primele 72 de ore de la contactul sexual. Data viitoate folositi prezervativul! Sexul nu se face pe fuga, si informati-va! Sunt o multime de articole pe internet despre generalitati in ale sexului.

| neutrino a răspuns:

Da.

| Emilian65 a răspuns:

Fiind in perioada fertila este posibil sa fi ramas gravida.

| Donsavas a răspuns:

Nu prea cred... daca nu s-a terminat in tine, nu ai de ce sa-ti faci griji. a pastrat totul pentru final. daca nu a bagat tot in tine, atunci nu cred ca a bagat nimic. fi mai atenta data viitoare. graba strica treaba!winking

| mxg a răspuns:

De ce nu folositi prezervativul, e scump?