| robyy0987 a întrebat:

Sanii cresc dupa dizvirginare?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea ca dupa dezvirginare sanii sa creasca vizibil, este incomparabil mai mica si decat ar fi posibilitatea ca un meteorit sa-ti cada pe cap. laughing

| mihai69 a răspuns:

Numai dacă rămâi gravidă.

| alina2k18 a răspuns:

Daca te ingrasi, DA!

| kono69 a răspuns:

Da ce acum sunt prea mici?

| anonimasauanonimul a răspuns:

Aveam o prietena care a facut sex pentru prima data si ii s-au marit sanii fara sa ramana gravida. Se poate intampla chiar si sa nu-i vina ciclul o luna.

| Vodkaderomania a răspuns:

Nu cred

| sara0234 a răspuns:

Faptul ca te dezvirginezi nu te schimba cu nimic. Depinde de perioada. Daca o faci in timpul pubertatii, atunci cresterea sanilor se datoreaza varstei.