| sunshine_6748 a întrebat:

Satena, ochii caprui, mari, buze usor evidentiate, parul drept, fara breton, slabuta?
ce parere aveti?

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tocmai m-ai descris pe minelaughing.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Piţipoancă. Pentru că te expui aici. Trebuie să ştii în primul rând caracterul unei persoane ca să îţi faci o părere.

pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Dar de ce trebuie sa avem noi o parere? Eu imi fac o parere despre oameni cand le "vad" trasaturile morale, aspectul fizic nu are nici o legatura cu "parerea" pe care ar trebui sa si-o faca ceilalti despre tine. happy Ca aspect fizic, in imaginatia mea, mi-ai parea draguta, dar ca sa ma conving pune si o poza cu tine. Dar un sfat: Cand vrei sa iti faci o reputatie trebuie sa pui accent pe trasaturile morale. Daca vrei ca oameni cu capul pe umeri sa te aprecieze. Mai mult nu comentez.

| ATHOS a răspuns:

Dupa ce ne spui si trasaturile de caracter!

| Crisu_7532 a răspuns:

Sa fim serios, faptul ca esti satena, ai ochii caprui mari si buze usor evidentiate nu inseamna ca esti frumoasa laughing))) ce? n-ati vazut tiganci cu parul brunet, lung, ondulat, ochi caprui si buze pline? si ce? erau frumoase? ca dupa cum am descris parul, ochii si buzele, ar trebui sa pici in cap dupa ele. da-ne draga un link catre profilul de hi5 sau facebook ca sa te vedem si noi si atunci ne dam cu parerea. dar daca ne dai un link catre hi5, vezi sa poti sa demonstrezi ca tu esti fata aia...asa ca, te rog.lasa-ne cu figuri de-astea. te credem ca vrei sa atragi atentia, dar te rog, du-te in alta parte, nu aici.
@Athos: faptul ca a postat o astfel de intrebare nu-ti spune deja destul despre caracterul ei?

| cossmy a răspuns:

Dream girl:X

| anaid a răspuns:

Vrei sa te lauzi sau ce ca nu am inteles?laughing

| ioana16 a răspuns:

LoVeIsFoRfReE cred ca a nimerito rolling on the floor

| mario a răspuns:

Numarul meu de tel.0747.398...cautamabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| hahaha a răspuns:

Mai esti pe stoc?

| Binelu a răspuns:

Ce parere sa am, Tu te-ai descris asa fizic dar nici nu te-am vazut in viata mea pune o poza cu tine >Si atunci iti zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uratabig grin.

| quinto a răspuns:

Perfect, stas big grin.

| sunshine_6748 explică:

Eu vorbesc de combinatii la propriu zis