| BadAss1 a întrebat:

Sault TPU, cum sa ii explic iubitei mele, ca a face sex cu iubitul ei. nu e nimic anormal, suntem impreuna de 6 luni, dupa 4 luni am inceput sa o facem, si vad ca ea se simte prost parca cand o facem, si cand ii spun eu sa o facem se supara si imi spune ca nu putem sta si noi cuminti, acuma mi-a zis ca vrea sa vada cat timp pot sta fara, ceva de genu, ca cine te iubeste nu iti cere nimic, ce sa ii spun, eu tin la ea foarte mult si nu o voi parasi, dar am si nevoi...

6 răspunsuri:
| Rebe97 a răspuns:

Cand va fi pregatita va face! Daca totusi nu te poti abtine ia - ti o papuse gonflabila... Teoretic ea a facut sex cu tine de gura ta laughing)!

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca tu ai chef de sex, asta nu inseamna ca are si ea.Nici s o fortezi nu e bine.Si nici sa o faca pentru placerea ta.
Ce ai putea sa faci? Las-o o perioda cu sexul, si astepta ca ea sa ia initiativa.Asfel placerea va fi de partea amandora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu stiu cum sa-ti spun,dar nu-i marioneta ta.
Ea face ce vrea,nu ce vrei tu.
Daca tii intr-adevar la ea, nu vii cu presiuni asupra ei, o lasi sa faca cand e pregatita si cand are chef.
Barbatul propune ceva, femeia da verdictul!
Las-o cum stie ea, daca vrei sa mearga relatia.
Te pup!

| 0alafaranume0 a răspuns:

Daca ii ceri sa o faceti normal ca te refuza ca nu e sclava tahappy dar aia cu sa vada cat timp poti sta fara e cam dusa cu pluta, de parca relatia e concurs de hai sa na facem in ambitie si sa vedem care cat rezista mai mult..fraiera

| subcarpatii a răspuns:

Voi suntetii normali!?! Cum sa faceti sex inainte de a fi casatoriti!

| danafrloina a răspuns:

Pai poti sa ii spui ca orice cuplu face asta si ai si tu nevoie de sex nu stiu ar trebui sa vezi daca te mai iubeste