| anonim_4396 a întrebat:

Scurt si la obiect sunt baiat am atractii fizice catre femei, sexual merge greu, barbatii nu ma atrag dar sexual e cel mai misto lucru, ce sunt eu acu hetero bi gay ca nici nu mai inteleg

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cel mai probabil, bisexual cu preferințe homosexuale.

| Felys a răspuns:

Insemna ca iti place sexul fara implicatii sentimentale, esti bisexual

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e diferenta dintre "atractie fizica" si "sexual" in contextul de mai sus? Eu cand spun ca sunt atras fizic de catre cineva, spun ca sunt atras sexual de catre acel cineva... Am trait toti acesti ani intr-o minciuna? Sunt si eu homalau?

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Neah... tu ești lesbiană.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok, ok

| Eduard196 a răspuns:

Cauta speranta si vindecare pentru homosexuali. Aici nu poate nimeni sa te ajute cu nimic

| Wargasm a răspuns:

Exprimarea nu e punctul tău forte. O să încerc eu să dau o formă prin răspuns: dacă fizic te atrag femeile dar nu prea ai cine știe ce plăcere în timpul actului sexual, în timp ce deși nu te atrag bărbații din punct de vedere fizic, te satisfac experiențele sexuale cu ei, e posibil să fi cel puțin bisexual, cel mai probabil un homosexual în devenire.