| traficanta a întrebat:

am si eu o intrebare si sper saa imi raspundeti si miebig grin eu m-am operat recent de apendicita si am inteles ca nu mai am voie sa fac miscare timp de luna si eu de obicei faceam sport aproape in fiecare zi si aveam grija la alimentatie si etc.Acum problema e ca daca nu o sa mai fac sport timp de o luna, nu o sa ma ingras?! Si cum sa fac eu sa nu ma ingras?!

Răspuns Câştigător
| bogdan133 a răspuns:

1. nu ai voie sa faci sport 1 luna deoarece exista posibilitatea sa se rupa atele de la cusatura. Pentru a nu te ingrasa incearca sa mananci legume, fructe, supe dar fara multa paine! Nu o sa te ingrasi stai linistita ca si eu am facut si nu cred cam pus 2 kg pe mine Funda?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stai linistita, nu te mai panica degeaba.Nu manca dupa ora 6 seara, bea multe lichide, taie-ti foamea cu fructe si n-o sa te ingrasi.In afara de asta,si daca te ingrasi,dupa luna in care vei sta, o sa incepi sa faci din nou sport in fiecare zi.O sa slabesti un doi! Sanatate! Pa, pa!

| foxi a răspuns:

Fa sex!