| mihaela1mihaela a întrebat:

Acum 1 luna jumate m-am operat de apendicita, acum pot dansa fara sa fie vreo problema cu apendicita? Sper ca s-a legat apendicita si nu exista vreo problema

2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Îți recomand vizita la medic, el știe cel mai bine dacă poți face efort sau nu. Nu te juca cu operațiile, mergi la medic și asigură-te!

| anncamarria a răspuns:

Odata ce ai fost operata de apendicita, nu mai ai nicio problema. Acum, poti dansa, merge linistita caci nu mai ai probleme.