| xCandiiix a întrebat:

Am vazut cu este cea mai populata.
_________________________________________________
Deci aparatu meu foto a patit ceva. Cand fac poza afara o face alba.Am incercat si fara blitz dar tot la fel. va rog ajutati`ma. face poze doar la intuneric. Filmarea la lumina merge.

Funda

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Schimba contrastul si brightness de la setari. Si nu fa poze ziua cu blitz. Nu-i vad rostul. Ala-i underline de acolo? Sunt curios de unde-ai scos ditamai llinia.hee hee

| Mya66 a răspuns:

thinking ai verificat setarile?
Poate fi din cauza luminozitatii, a saturatiei sau poate a contrastelor...thinking
Succeshappy