| Dextro a întrebat:

funda pentru care stie big grin... am o problema la aparatu de fotografiat amu 2 saptamana am fost la mina de sare si am fc poze si cand am iesit la lumina si am vrut sa fac poze imi aparea ecranul alb sau cu liniii albe si oleaca din poza :-s si nu stiu c are? thinking dar blitzul merge perfect... si cand incarc pe pc tot asa se vd pot sa fc poze doar la intuneric cu el si la lumina n merge sad, care stie c trebuie fc funda![ PS : nu vreau sa-l duc sa-mi iau altu sau sal repare k costa mult tongue ]

3 răspunsuri:
| vladix2011 a răspuns:

Poate se pusese ceva pe lentila.Sau daca nu, mai fac cateva sh o sa merga.Sh mie mi s-a intamplat la fel.Dar, am mai facut cateva poze sh a merslove struck

| Dextro explică (pentru vladix2011):

Am fc vreo 50 [ leo nr aparatu tongue ] si tot n mere no talking

| vladix2011 a răspuns:

Atunci,poti sa il duci la reparatii.Cred ca ti s-a stricat lentila.Dar, totusi, du-te la reparator