| Chocolattex3 a întrebat:

Imi place mult de un baiat care e cu un an mai mare decat mine dar, nu stiu cum sa vorbesc cu el sau ce sa vorbesc cu el straight face mi-e rusine.Va rog dati-mi idei. Funda big grin + Vot

Răspuns Câştigător
| tsunade a răspuns:

Pai daca are id macar pe mess sa vorbiti pentru ca nah pe mess te simti putin mai in largul tau sau ceva de genu, si asa poate va imprieteniti daca nu sunteti prieteni inca si puteti iesi la suc, prin parc sau la vreun club, deci nu trebuie sa iti fie rusine sa vorbesti cu el.
sper sa te ajute cu ceva ideea mea^^

1 răspuns:
| anonim_1690 a răspuns:

Pai eu as zice sa il intrebi de lucruri comune adica ce ai si tu are si el sau ce´ti place si tie si lui sti...si asa va mai apropiati si voi sper ca ti-am fost de ajutor