| Risa a întrebat:

Bunahappy as avea o problema...ieri ne-am certat din nou pe tema ca i-am zis ca n-am de gand sa fac sex pana la nunta bineinteles sa vad ce spune dupa o inceput sa se comporte mai ciudat adica vorbea mai dur si era mai indiferent dupa am terminat de vorbit si i-am trimisun mesaj cu textul ceva de genu: =vad ca nu esti diferit cu nimic fata de ceilalti baieti te rog nu ma mai cauta bb= stiuca si eu sunt cam incapatanata si nu reactionez mereu tocmai corect asa dupa mo sunat si l-am intrebat daca o inteles mesajul adica la ce ma refeream si el habarnavea despre continutul mesajului sper ca intelegeti la ce ma refer nu sti uce sa fac cum sa reactionez fata de el va rog niste sfaturicrying scuzati pentru eventualele greseli :*

Răspuns Câştigător
| jasmine73 a răspuns:

Doar discuti cu el exact ceea ce vrei tu si ce doreste el, cum vezi tu relatia, ce simti pentru el, odata ce ati discutat vei vedea exact cat te respecta, cat te iubeste, ce inseamna aceasta relatie pentru el, numai discutand impreuna veti lamuri anumite divergente si, cu siguranta, nu vor mai aparea, incearca

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasal impace oricum daca el vede ca tu nu faci sex cu el se duce la alta sau la altele pentru ca nu va rezista pana la casatorie zic eu.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Thereforyou ţi-a zis bine.
Tu ai greşit, tu să-ţi ceri scuze şi să speri că poate ţi le va accepta.
Eu unul dacă-mi spune una că nu vrea să facă sex până la căsătorie, indiferent de orice, în secunda doi am plecat. PA! Mergi la teologie la studenţi poate acolo găseşti un prost!
Voi nu pricepeţi o chestie şi anume că sexul nu e nici pe departe ceva rău, ci dimpotrivă! Ba mai mult decât atât, asta e doar ardere-n chec... de parcă femeilor nu le-ar plăcea.
Hai pa!

| thereforyou a răspuns:

Toti baietii ar fi reactionat la fel.cum naiba ii spui ca nu faci sex pana te casatoresti? E ca si cum i-ai fi spus " Nu vreau sa o fac cu tine in nici un caz ". E ceva normal ce s-a intamplat.

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor mi se pare genial. cum suna "pana la nunta"... ziua nuntii o sa fie una obositoare, stresanta, enervanta, iar intr-un sfarsit o sa fii moarta de la pantofi si ametita de la sampanie. momentul perfect sa incepi sa faci sex. la doar 25+ ani.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu e diferit de ceilalti baieti! rar gasesty un baiat care sa te placa pentru ce om esti nauntru nu pentru ce esti in afara sad!
eu as vrea sa-l palk pe actualul mi mult pentru ca situ sigur ca e diferit si nu vrea doar sex! adica nici nre de gand asta dar...sad
daca tii la el si esti sigura ca o sa te placa si nu o sa te foloseasca e bun daca nu asta e
si nu prea cred ca a inteles continutul sms-ul |!

Răspuns utilizator avertizat
| Inarf a răspuns:

Buna :d Fi Calma Si Explicai foarte frumos ce ai pe suflet. explica-i ca nu vrei sa faci chestia asta. Spune-i ca si drepturile tale trebuie sa fie ascultate si respectate :d spune-i ca nu esti inca pregatita daca va intelege e totul ok daca nu eu zic sa renunti baieti devin foarte irascibili cand refuzi sa faci sex cu ei. sper ca te-am ajutat :*!

| ame93 a răspuns:

L-ai ranit la inima cand i-ai zis ca e ca ceilaltibig grin

| H4cK3r a răspuns:

De ce vrei sa ramai virgina pana la nunta straight face? sa-ti spun ceva:sexul este foarte important intr'o relatie, daca sexul nu merge, nici relatia nu merge.este posibil sa nu fiti compatibili in pat, si sa va dati seama de asta prea tarziu, adica dupa ce v'ati casatorit, si peste cateva luni sa ajungeti la divort.asa ca sfatul meu este sa nu astepti pana la nunta, ci, daca simti ca te iubeste sa o faceti, sa "testezi terenul".

| andreiutzata a răspuns:

Este foarte bine ca tu nu vrei sa faci sex pana la casatorie! putine fete sunt asa! si acest lucru este de apreciat deci eu zic sa-l lasi nu te mai gandi la el nu merita poate el nu te vrea decat pentru sex daca te iubea cu adevarat te intelegea