| ILoveMyBed a întrebat:

scuzati categoria, dar e urgent, mi-am pierdut telefonul si s-ar putea sa fie prin casa, iar cum mama nu are credit, cine e disponibil sa ma sune ii dau funda si sa imi lase mesaj pe privat.

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sun eu dar poti sa raspunzi ca am minute garla si vreau sa le consum, astept numarul pe privat salut.

| PinkTerror a răspuns:

rolling on the floor

da doamne... daca esti fata gaseste o fata care sa te ajute ca si daca il gasesti s-ar putea sa trebuiasca sa iti schimbi numarultongue

Have Fun

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Da in afara de telefonul mamei tale si al tau nu mai ai altul? La mine in casa sunt 2 telefoane normale si 4 mobile happy

| Sensitive a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Sau prieteni nu are? care sa o sune?

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns (pentru Sensitive):

Pai daca si-o pierdut telu prin casa probabil ca va spune ca numai acolo are numerele prietenilor ei oh go on

| Sensitive a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Posibil. laughing

| Shatteredx a răspuns:

Te sun eu, dar nu-mi trebuie funda. Imi place nicku tau.

| ILoveMyBed explică:

Stiti ceva, lasati-o balta, nu mai conteaza.

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns (pentru ILoveMyBed):

Scuze ca am fost rea. Da totusi ti l-ai gasit?

| Sensitive a răspuns (pentru ILoveMyBed):

Ti-ai gasit telefonul? laughing

| ILoveMyBed explică (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Nu, da nu mai conteaza.

| Sensitive a răspuns (pentru ILoveMyBed):

Lasa-mi nr tau in privat, te ajut eu.

| ILoveMyBed explică (pentru Sensitive):

Nu mai conteaza, cred ca l-am pierdut pe afara, asta e.

| Sensitive a răspuns (pentru ILoveMyBed):

Pai parca ziceai ca l-ai pierdut in casa, in fine:-P

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns (pentru ILoveMyBed):

Da ce telefon aveai?

| ILoveMyBed explică (pentru Sensitive):

Ca s-ar putea sa-l fi pierdut, nu stiu sigur, dar nu mai conteaza.

| ILoveMyBed explică (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Samsung Chat 335

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns (pentru ILoveMyBed):

... Cauta-l mai bine. Si gandeste-te pe unde ai umblat. Dar, putine sanse sa-l gasesti, daca e afara.

| MauiStatue a răspuns:

Buna metoda de a face rost de numere de telefon laughing

| Sensitive a răspuns (pentru MauiStatue):

Exact. laughing

| PinkTerror a răspuns (pentru MauiStatue):

Si o buna metoda si de a face rost si de niste stalkeri gen.

| MauiStatue a răspuns:

De fapt, mai bine da-ne adresa ta, sa venim la tine sa il cautam impreuna rolling on the floor