| Dadutza_6167 a întrebat:

Buna sunt noua si am intrat petru a asculta mai multe pareri dae 1 luna am incheiat o relatie care a durat 1 an si a fost frumoasa dar cu multe certuri ne iubeam f tare si ne mai iubim si acum, el daca pleaca in oras ma ia cu el daca merge la strand ma ia cu el, daca merge la prieteni de familie ma ia cu el, vine la mine imi da mesaje ne mai intalnim...ne spunem ca ne iubim ne alintam, credeti ca mai este o sansa sa ne impacam?

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Cu siguranţă da.Mai ales dacă se poartă atât de frumos cu tine, am tot respectul pentru el.mai rar găseşti aseamenea băieţi.În fiecare cuplu mai există certuri,dar după ce trec,te bucuri că nu ai pus punct la ce ai mai de preţ - propria ta fericire. Dacă vă iubiţi, nu are rost să staţi unul fără celălalt.Şi nu mai asculta ce spun alţii, dacă eşti sigură de sentimentele voastre.Contaţi doar voi şi dragostea voastră.

| Dumnezău a răspuns:

Orice relatie are certurile ei, daca v-ati despartit din cauza certurilor nu cred ca a fost o miscare foarte inteligenta, depinde ce fel de certuri erau.Nu stiu cat de potrivit este ca va mai iubiti si dupa ce v-ati despartit, insa nimeni nu va spune ce sa faceti.Din ce-ai spus tu acolo, cumva mai sunteti intr-o relatie.Eu zic ca aveti toate sansele sa fiti din nou impreuna, daca va intelegeti atat de bine chiar si dupa despartire.Cu siguranta, amandoi inca tineti enorm unul la celalalt, de aceea nu va puteti desparti.winking

| Gini a răspuns:

Da odata ce spui ``ne spunem ca ne iubim, ne alintam`` Este o sansa mare. El te iubeste din tot ce spui tu aici, asa ca nu mai sta, si impacativa.
Succes.

| Dadutza_6167 explică:

Dar l-am intrebat saptamana trecuta daca vrea sa ne impacam si mia sp ca si vrea si nu vrea, inca nu stie, ce sa inteleg?

| Dadutza_6167 explică:

Si nu credeti ca a trecut prea mult timp de cand suntem desp? imi e putin teama sa nu il pierd definitiv cu toate ca v-am spus cum sta treaba