| Nocturne0 a întrebat:

Scuze categoria
As vrea sa primesc nistre sfaturi legate de niste accesorii (dau funda big grin)

Prima data eu sunt baiat, sunt genul mai rock-gotic dar nu prea port accesorii legate de rock si goth dar imi place muzica aceasta si dulapul meu este umplut mai mult de jumate cu haine negre, vreun sfert haine albastru inchis sau gri si restul putin mai colorate...

Imi place foarte mult simbolul "ankh" si as vrea sa imi iau un colier sau bratara.
As dori un sfat sau un link cu o pagina de unde pot lua un ankh si ceva cu ce sa il leg dar inainte vreau sa imi spuneti ce parere aveti ca un baiat sa poarte asa ceva...
Si am primit de la vara'mea o bratara albastra pe care scrie Quebec (es. e orasul in care locuieste ea, e din canada) si de cand mi la adus imi place foarte mult cum imi sta cu bratara la mana si as vrea sa mai imi dati sfaturi de bratari faine.

PS: multumesc pentru atentie si scuze ca am folosit cuvinte gen "accesorii" care este utilizat de fete dar nu stiu cum sa le numesc

Am uitat... urasc aurul galben, aurul alb si argintul sunt ok dar ca accesorii as dori ceva ce sa nu fie din metal pretios (mai putin ankh-ul care cred ca e mai true daca e din argint)

Multumesc pentru atentie si rabdare

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.bestial.ro
www.mmusic.ro
www.beautyofpain.ro
www.meco-steel.ro

Si eu am fost cu stilul asta cand eram mic, dar daca vrei sa fii un rocker cu adevarat cool, iti sugerez sa iei exemple vestimentare de la solistul As I Lay Dying :)).

| lenalorena a răspuns:

Poti gasi bratari rock si gotice pe http://darks.ro/ro/36-bratari