| numeleastanuepublic a întrebat:

Scuze de categorie! buna
de mult timp am o durere in partea de jos a penisului langa testcule doar cand apas usor acolo. dc va rog ajutati-ma. mie ff frica

Răspuns Câştigător
| bobo09 a răspuns:

Pai mai bine ai merge la un medic specialist...nu trebuie sa-ti fie rusine...sa nu devina ceva mai grav

3 răspunsuri:
| numeleastanuepublic explică:

Acum mam mi interesat si. cred ca ma doare uretra crying dupa ce urinez. nu ma doare dar daca mai stau putin iar incepe! dar doar daca apas usor

| bobo09 a răspuns (pentru numeleastanuepublic):

Pai mai bine ai merge la un medic specialist...nu trebuie sa-ti fie rusine...sa nu devina ceva mai grav

| bobo09 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un medic....probabil nu e ceva grav, dar care cu timpul se poate agrava

| numeleastanuepublic explică (pentru bobo09):

Acum mam mai interesat si cre ca ma doare uretera crying. dupa ce urinez nu ma doare. adar dupa ma doar! doar daca apas usor crying