| numeleastanuepublic a întrebat:

Scuze de categorie! buna

de mult timp am o durere in partea de jos a penisului langa testcule doar cand apas usor acolo. dc va rog ajutati-ma. mie ff frica. m-am interesat si cred ca ma doare ureta. dupa ce urinez. nu ma mai doare. dar dupa aia revine! nu tot tipul dar va rog ajutati-ma mi-e frica crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteaza intrebarea la categoria Sanatate iar sfatul meu ar fi sa mergi la un consult, numai un medic specialist iti poate da un raspuns, sanatate!

4 răspunsuri:
| numeleastanuepublic explică:

Mersi
dar mie jena sa le spun parintilor poate stie cineva

| Legiuitoarea a răspuns (pentru numeleastanuepublic):

Bună.
Trebuie să te vadă urologul, tatăl tău este și prietenul tău, nu numai părinte.
Sănătate.
Pa, pa.

| LupuMaria a răspuns:

Du-te la farmacie si cere ceva pentru asa ceva (daca tie rusine sa ceri ii zici ca pentru un prieten)...si dupa vezi ce se mai intampla
Funda?

| Mihai84 a răspuns:

Ce-mi place numele tau. laughing