| anonim_4396 a întrebat:

[scuze de categorie ]

deci am intrat la liceu la socio x_x pentru ca acolo am vrut dar acum nu mai vreau straight face
nu pot sa ma transfer la alt profil?
acum nu din al doilea semestru

Răspuns Câştigător
| summer12 a răspuns:

Acum nu cred.dar mai bine te interesezi la secretariatul scolii

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Pai problema mai e ca s'au ocupat toate locurilepuppy dog eyes
si nu am chef sa stau un semestru ca sa ma pot transfera x_X

| Madalina066 a răspuns:

Acum nu poti big grin

| Special7 a răspuns:

Hmm uite m`am gandit la fel si cica daca merg la ISJ(inspectoratul scolar judentean) as putea dar trebuie pile; D

| Alesandraas a răspuns:

Eu stiu ca la orice liceu ai dreptul de a te razgandi in prima luna, asa stiubig grin, dar dupa numai poti decat in al doilea semestru.