| dayanalove12 a întrebat:

Scuze pentru categorie.am o intrebare:
CAND MERGEM LA SCOALA?
eu stiam ca dupa vacanta de Pasti, mergem marti la scoala, dar au anuntat la televizor ca, cica, nu mai mergem marti la scoala, ci miercuri. pana la urma cand mergem? ca nu mai inteleg.
P. S.: eu sunt din curtea de arges

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Http://administraresite.edu.ro/index.php/pressrel/15131
E valabil pentru toata tara.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Elevii vor merge miercuri la cursuri, s-a revocat data de 26 aprilie ca fiind zi de școală. Recuperarea se va face până la sfârșitul semestrului.
Pa, pa.

| Dash a răspuns:

Miercuri 100%

| MissL a răspuns:

Suna-ti colegii si stabiliti sa mergeti toti miercuri, sau sun-o pe diriga, noi asa am facut, Bafta :*

| aliybella a răspuns:

Miercuri, toata tara merge miercuri

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Hey!
Nu stie nimeni cu exaxsitate deoarece la unele scoli se merge la altele nu! Cel putin la scoala mea nu se merge marti!

Sper ca te-am ajutat!

| anonim0015 a răspuns:

Miercuri! 100% stiu de la diriga... rolling on the floor kiss

| Adelina102 a răspuns:

Miercurea se merge la scoala.Eu asa stiu. Funda?

| karminuta a răspuns:

Miercuri

| maadaaa a răspuns:

Miercuri mergem la scoala.

Oricum si daca incepea marti scoala, multi elevi nu se duceau si profesorii nu prea puneau absente!
dar din moment ce au anuntat si la tv, miercuri ne ducem l scoala!

| Intrebare_2044 a răspuns:

Noi prima data trebuia sa mergem marti, dar diriga oricum a zis ca ne-ar motiva absentele daca am lipsi pentru. ca i se parea stupid sa venim a 3-a zi de Paste la scoala. Dar acum e anuntat:miercuri mergem la scoala. Eu sunt din Iasi, dar cred ca la voi e la fel.