| radu11 a întrebat:

Scuze pentru categorie...Am si eu o problema...cineva nu primeste mesaje de la mine, primeste de la alte numere, numai de la mine nu. Si daca sun, suna telefonul. Ce trebuie sa faca?

Răspuns Câştigător
| Fabian20 a răspuns:

Poate are restrictie la smsuri de la numarul tau... uita'te pe la setari apeluri

4 răspunsuri:
| costel24ro a răspuns:

Poate are activat ceva din meniul telefonului, ceva gen blacklist sau filtrare apel\sms. daca nu are(cam greu de crezut)sa sune la operatorul lui\ei sau mai sigur reset general la tel

| DeeaMarry a răspuns:

Sa intre la setarile mesajelor si sa verifice daca e setata vreo restrictie. Poate are setata o optiune conform careia nu primeste mesaje de la numere nesalvate in telefon sau ceva de genul.

| radu11 explică (pentru DeeaMarry):

Era de la cartela...a 2-a zi s-a blocat cu totu...mersi mult oricum

| miky_3198 a răspuns:

Te are la lista de respins si de aia nu primeste nimic de la tine.