| anonim_4396 a întrebat:

Scz, am facut sex oral si din greseala am inghitit putin. risc ceva?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Daca tipul e sanatos, nu risti nimic. Daca are vreo infectie cu transmitere sexuala, sa stii ca se ia la fel de usor si facand sex oral fara prezervativ, la fel ca si in cazul sexului vaginal/anal. Daca e sanatos, insa, nu patesti nimic, are chiar vitamine. Desigur, nu ti-as recomanda chiar o cura...

35 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Shin, hai ca te-a pacalit, sa te simti bine. Nu e dulce... dar am auzit ca depinde de ce mananci. Tu mananci numai ciocolata?big grin

| Farcas a răspuns:

Risti sa-ti placalaughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

Risti sa te ineci daca inghiti mai mult de putin si nu esti atenta
+ boli
+ reputatie proasta daca persoana nu e de incredere

| Pho3nix a răspuns:

Nu cred ca patesti nimic.
Oricum...de acum nu mai da banii pe vitamine laughing.

| Psihoyounger a răspuns:

Hai ca sunt amuzante raspunsurile voastrelaughingwinking

Nu cred ca patesti ceva, daca el era sanatos...
Bafta!

by Psihoyounger

| Psihoyounger a răspuns:

Hai ca sunt amuzante raspunsurile voastrelaughingwinking

Nu cred ca patesti ceva, daca el era sanatos...
Bafta!

by Psihoyounger

Shin
| Shin a răspuns:

Are multe vitamine si doar 7 caloriibatting eyelashes Si are gust dulce (mi s-a spus tongue) Nu ti se intampla nimiic
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

@psiholoaga, eu incerc sa ma ingras si ca sa reusesc printre altele, mananc o ciocolata pe zi sau odata la doua zile + stafide multe. A mea. e mereu dulcebatting eyelashes
Shin tongue

Shin
| Shin a răspuns:

Fosta imi spunea... nu zilnic... odata la doua zilewinking
Shin

| Shin a răspuns:

Iar a trecut cineva p-aci si ne-a impartit stupide la toti tongue
Shin

| Encore a răspuns:

Foarte adevarat ce zice timea rolling on the floor

| Ben. a răspuns:

Ingrasa!

| Crisu_8081 a răspuns:

Daca tipul nu are vreo BTS, nu.Deci chill! Ps: aviz virginilor care fac misto de tipele care au dat un raspuns detaliat in legatura cu gustul spermei... ori habar nu aveti de corpul vostru, ori stiti voi mai bine ce gust arehappy V-ati scos o coasta sa vedeti cum e? Pa!

| covexrobu a răspuns:

In afara de sifilis dentar nu risti nimic laughing rolling on the floor

| ShaKuri a răspuns:

Dependenta.

Răspuns utilizator avertizat
| Alex >D a răspuns:

Ce intrebare baaaa mooOOOooOOOr rolling on the floor)

| stefania_1130 a răspuns:

Din din fericire sa ramai insarcinata nu risti dar daca are vreo infectie cu transmitere sexuala sa stii ca nu este prea bine din pacate nu ma prea pricep la chestii din astea dar imi spun parerea scuze ca nu te pot ajuta prea bine

| just4fun_8801 a răspuns:

Da... exista riscul sa-ti placa

| alexandra14 a răspuns:

Nu risti nimic de genul sarcina... iar in cazul unei boli cu transmitere sexuala riscul e oricum scazut... nu mai repeta faza cu inghititu'... parerea mea

| georgy_1418 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
"Scz" și eu, dar nu pățești nimic.
Acum știi ce gust are, un pic sărat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@legiuitoarea si psiholoaga-dar voi de unde stiti ce gust are? laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@shin-asa se spune mai nou:mi s-a spus si mie? laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@shin-cum adica a ta este mereu dulce? ti-o gusti zilnic? rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum adica ai fact sexul oral? ti-ai facut di gura p. da? da nu aveai acolo jos? doamne tu ai gresit locul bre.sau el ma rog.sastii ca nu poti face copii cu gura.nu nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergeau spermatozoizii in sir. un doi, un doi.deodata primul se opreste; staaaaati.tradareeee.la stanga-m-pre-jur.am nimerit in c.r

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@pupimik-dar tu nu te ineci, pentru ca stii ''masura'', nu?
mai ce de fete experte avem pe aici..., rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Pentru eu_o_mare_enigma!
Sangele este un pic sarat, asa este si sperma. Ambele fluide contin si vitamine si saruri.
Aviz necunoscatorilor in domeniul medical.
Pa, pa.