| ANdreyuztu a întrebat:

Scz de intrebare cam jenantabig grin am 15 ani cu un penis de 18cm pot satisface o femeie

Răspuns Câştigător
| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

Da normal... multi la varsta ta o au de maxim 15 CM[cam asta e media] sigur poti satisface si una mai mare ca tine cu cativa ani big grin
BAFTA... SPER CA ti-am fost de ajutor... big grin

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta nu era lungimea cuţitului de tăiat pâine?

| Sperman a răspuns:

Nu, nu poti fiindca esti virgin.

Răspuns utilizator avertizat
| remus a răspuns:

Garantat, daca stii ce sa faci cu ea, la dimensiunea asta poti pune ceva deoparte pentru la batranete, o sa-ti prinda bine. laughing

| ProjectJackpot a răspuns:

Mai trebuiesc 2-3 cm si poti sa-i satisfaci prietena lui Wyd (daca ai noroc. big grin )

| ProjectJackpot a răspuns:

@wyd4ever

Esti prost la cap? straight face Tu nu mai stii ce este aia gluma.

| ivona a răspuns:

Eu cred ca da, acum depinde si de femeie laughing

| FreakyFred a răspuns:

@ANdreyutzu, mai trebuie vreo 2 cm ca sa-i satisfaci prietena lui @AlexLikesRainbows. Dar stai. El nu are prietena. Ghinion. straight face
On-topic: nu e jenanta "intrebarea" (mai pune si u semnul intrebarii la finalul propozitiei). e chiar foarte bine cu 18 cm la 15 ani. stii ca nu depinde doar de marime cand vine vorba de satisfacerea unei femei...
bafta!winking

| FreakyFred a răspuns:

LOL! mai bine nu ai mai face apropuri inutile despre mine pe site si poate nu as mai fi atat de "prost la cap" (nu cred ca poti fi prost la picior dar mrg)

| ragaman a răspuns:

E putin peste medie(media fiind de 13-15cm), dar e ok.
nu iti fa iluzii, cei cativa cm in plus peste medie nu iti ofera decat posibilitatea de a incerca pozitii mai dificile si respectul baietilor(in sensul ca nu o sa rada de tine ca ai un penis mic).

| Marlanu a răspuns:

La fete le trebuie placere nu durere. AAdica un penis mare le face rau dar unu mic le excita asa ca...foloseste lubrifiant

| shnel a răspuns:

Copiii din ziua de azi sunt din ce in ce mai dotati spuneti-mi si mie secretu... nici nu stiti daca o pasarica este pe orizontal sau vertical si ne mintiti ca aveti gugustucu mare...

| FashionDiva a răspuns:

Nu poti satisface o femeie pentru ca o femeie nu s-ar culca cu o putulica de 15 ani. Poate doar elementii de la calorifer sa fie satisfacuti de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nou baietii folosesc linia pentru penis nu pentru geoetrie thinking, interesant laughing.
Hai ne intalnim sa vedem daca ma satisfaci laughing).

| anonim2000 a răspuns:

Pe o femeie nu o satisfaci cu penisul...