| catiy100 a întrebat:

Se apropie 1 martie. Anul trecut la scoala am facut martisoare facute pe sticla de mine si de sora mea, am facut martisoare pictate pe sticla. Anul asta ea nu mai are timp. Imi spuneti din ce mai pot confectiona martisoare si as vrea si niste lincuri. Dar sa le pot face saingura!
Scuzati categoria dar stiu ce e mult mai accesata
Cele mai frumoase au funda+ vot

1 răspuns:
| vanciu_1680 a răspuns:

Pai stii domnisoara la noi in liceu tot se facea competitii intre claase cu martisoarele, noi tot nu prea ne placea si timp nu prea aveam sa le facem si am imbracat doua domnisoare una in alb si alta in rosu era un martisor original si am luat primul loc bafta!