| tzotzo a întrebat:

Se apropie ziua iubitei mele si nu stiu ce sa-i iau. un sfat ceva.

3 răspunsuri:
| pisoias29 a răspuns:

Depinde ce buget ai... ce ar fi sa ii iei un ursulet mare de plus, o lenjerie intima mai speciala... un inel frumos... de ce nu o intrebi ce isi doreste?

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Sasa cai frumosi! ...glumesc.Parfumul preferat, o esarfa de matase, o bijuterie, articole de make-up, o poseta, lenjerie sexy...trebuie insa sa o cunosti foarte bine sau sa faci "sapaturi" printre prietenele ei ca sa-i afli preferintele, dorintele, obiceiurile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La voi de ziua cuiva... i se ia? la noi i se DA cadouri flori. i se fac surprize.