| Craaaazy a întrebat:

Se apropie ziua iubitei mele si nu stiu ce sa ii iau...un mic sfat plizzz :X

Răspuns Câştigător
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Ursuletii sau animalele de plus mari, pufoase si dragute, mereu vor aduce o bucurie fetelor.

8 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Cumparai un buchet de flori si o bratara draguta sau un inel frumos de argint. ii poti lua un tricou cu mesaje haioase.La multi ani iubitei tale!

| NotToday a răspuns:

Flori, jucarii de plus...

| cristina_2603 a răspuns:

Majoritatea fetelor se simt ciudat cand primesc cadouri extravagante
o cutie de bomboane de ciocolata, o jucarie de plus si un buchet de flori sunt niste cadouri comune, dar care aduc zambetul pe fata unei fete.
cel mai bine este sa o scoti in oras, sa o tii in centrul atentiei toata ziua si sa ii alegi tu un cadou in functie de preferintele ei
succes

| sandra94 a răspuns:

Fai cefa cadou sa aiba ca amintire sa nu fie folisit si apoi sal arunce

| Helixx10 a răspuns:

Depinde ce ii place ei cel mai mult de ex fetelor le place ca se fie in centrul atentiei cand este ziua lor.nu fii clasic dai ceva mai creativ sau chiar ceva facut de tine pentru ea din dragoste.multa bafta

| oanaony a răspuns:

I-ai un medalion nu e asa scump

| BaietzelCuMujchi a răspuns:

Un dildo. o sa se bucurewinking..sau mai bine iai virginitateahappy

| adelina03 a răspuns:

Cadoul perfect de care s-ar bucura cel mai mult nu ar fi un ursulet de plus sau alte chestii... Incearca sa creezi pentru ea o zi perfecta.Sa se trezeasca cu un buchet de trandafiri langa ea, apoi sa o scoti in oras si sa o duci intr-un loc unde ai stabilit cu barmanul sa prinzi o bratara cu o inimioara din argint sau ceva dragut de paharul cu suc pe care il comanzi ei... Ofera'i o zi perfecta..asta o sa o faca fericita.