| ralucaaa123 a întrebat:

Se apropie ziua mea si vreau sa o sarbatoresc impreuna cu iubitul meu. Unde ar fi mai potrivit? Nu vreau la mine acasa pentru ca la mine sau la el ne vedem de cele mai multe ori si de data aceasta vreau sa fie ceva mai diferit, nu o zi obisnuita.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi într-un club de noapte, e distracție, se merită.
La mulți ani.
Pa, pa.

| muzicalBoX a răspuns:

Poi il poti duce in multe locuri tongue clu7b restaurant

| alexa96 a răspuns:

Pai la film, in parc daca esti intr-un oras cu vreo apa prin apropriere duceti acolotongue retras va puneti pe iarba cine stie daca nu e nimeni prin jur puteti sa treceti si la fapte...