| Deanme a întrebat:

Se poate ca din cauza a prea mult sex sau masturbare un baiat sa ramana ipotent? Daca unei fete ce i se intampla daca se mastrubeaza foarte des sau face sex foarte des?

7 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Nu stiu...dar vorba aia ca ce este prea mult strica

| Bogdan1o a răspuns:

Iti dai seama ca s-ar intampla cu lumea daca astea 2 ar dauna?
toata lumea face sex...si sunt unii care fac chiar de mai multe ori pe zi laughing
la fel si cu masturbarea...
ia tu concluzia...nimeni nu patesti nimicwinking in nici un caz nu ramai impotent

| Cosmiinna a răspuns:

Devine nimfomană laughing)

| Azµre a răspuns:

Masturbarea excesivă duce la onanism.

| dreamgirl94 a răspuns:

Gramatica asta...straight face

| Deanme explică:

Ce intreb eu si ce imi raspundeti.

| Cosmiinna a răspuns (pentru Deanme):

Da ai impresia că noi suntem ceva atotştiutori? ţi-am răspuns ce se întâmplă cu femeia daca face prea mult sex, ce se poate întâmpla îi ia foc **** doamne.