| Andr3i321 a întrebat:

Se poate intampla ca o sora sa fie atrasa de fratele ei?

13 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da. Sunt mult baieti care sunt atrasi de surorile lor.

| mentholinks a răspuns:

Se poate dar cat timp nu se petrece nimic intre ei e bine. Si aceasta atractie, sexuala banuiesc, daca nu este alimentata, cu timpul se va dizolva.

| peperonies a răspuns:

Da, se numeste wincest.

| TPUuser199 a răspuns:

E incest! Stai, suntem in secolul XXI. Nu trebuie sa ne mai mire nimic.

| madalinamadu a răspuns:

Nu pot să îmi îmaginez cum din atâtea miliarde de oameni să te îndrăgosteşti fix de fratele tău. Oare de tata mă pot îndrăgosti? laughing

| David000000 a răspuns:

Da ca relatie de fratie da sa-l iubeasca sa toate cele dar in relati sexuale sau in dragostea fata de iubita iubitu nu...Are ceva la cap :O

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Da se poate si nu cred ca aceste cazuri sunt rare.

| DrWhoeverIam a răspuns:

Se poate! Ii un fel de boala numita: "Incest-Related Disease". Boala asta ii foarte rara. Dar foarte gresita!

| mgtow a răspuns (pentru DrWhoeverIam):

Aia e prostie omeneasca

| MidnightR a răspuns (pentru mgtow):

Poate e vorba doar de o atractie fizica.Adica arata bine ca barbat.

| mgtow a răspuns (pentru MidnightR):

Si eu am fost atras de verisoare mai mari ca mine dar nu fac incest cu ele pentru ca santem neamuri si nu e normal asa ceva, altii o fac daca nu au minte sa gandeasca

| Privacy01 a răspuns:

Se poate, dar nu este normal

| fatacucaracter2000 a răspuns:

Mda, e posibil daca fratele ei e fratele ei vitreg. atunci totul e posibil, nu sunt frati de sange. intr-un fel au tot dreptul sa fie impreuna. nu e vina lor ca parintii lor au hotarat sa se casatoareasca)