| DianaDia2000 a întrebat:

Se poate întâmpla ceva dacă iubitul meu e foarte dotat și am făcut sex mai mult decât de obicei (a durat cam o ora incontinuu) pentru ca nu putea sa termine? După un timp eu am început sa am dureri iar la sfârșit simteam ceva înăuntru, ma incomoda ceva, cand am fost sa ma uit se vedea parca ceva ieșea din vaginul meu, ca o basica destul de mare, e ceva aproape transparent dar destul de tare iar mai spre fund, legat de ea era ceva galben tot tare.Ce poate fi? Oare e doar o inflamatie sau se poate sa fi făcut prolaps vaginal in urma actului cam lung si dureros? Vorbesc foarte serios sunt speriata ajutor

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un medic ginecolog te-ar putea ajuta cel mai bine. Si schimba bateria de la ceasul ăla.

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul pe uscat produce asemenea inflamatii si dureri, nu doar de la un penis f dotat ci in general, de la sex pe "uscat" acnd femeia nu mai este lubrfiata si sexul este piele pe piele, devenind f dureros.
Nu stiu ce ti-ar putea iesii din vagin, dar cred ti ai confundat tu cu labiile inflamate si marite, care sunt si ele foarte iritate. Daca nu te simti mai bine pana maine, mergi la medic. Spala-te cu un ceai anti-infalmator si antiseptic: musetel sau pelin, ori apa calduta in care dizolvi 2 linguri de bicarbonat de sodiu (cel de bucatarie).

| DianaDia2000 explică (pentru Violleta2022):

Ce poate fi? Îmi e cam frica. Văd ca totuși s-a mai retras

| CassiusAlexander a răspuns:

Să citească asta fetele care-și doresc bărbați dotați laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru CassiusAlexander):

Du-te mai baiete cu sfatutau inutil, ca am unul dotat acasa si nu am patit nimic, niciodata.
Ceea ce i s-a intamplat fetei asteia este din vina barbatului care nu s-a oprit cand a vazut ca nu mai poate, insistand sa faca sex pe uscat, fiindca fata a simtit la randul ei ca ceva nu merge, a pierdut excitatia, lubrefierea vaginului nu s-a mai produs si sexul pe uscat a fost dureros si inflamator.
Lucrul asta se intampla si alora de au penisul mult mai mic ca masura, cand dau ca nebunii iama in femeie, fara sa se asigure ca are vaginul lubrefiat, ca-i suficient de umeda samd.