| anonim_4396 a întrebat:

Se poate vedea de catre oricine cu ochiul liber daca nu mai esti virgina? FUNDA :]

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Doar ginecologul poate certifica acest lucru.

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu. Din afara nu ai cum sa iti dai seama daca o fata/baiat mai e sau nu virgin/a.

| oprescudorin11 a răspuns:

Se poate vedea si daca esti imbracata! Asta se simte. In schimb, daca nu mai esti virgina, te duci la ginecolog si te face virgina la loc, ii dai spaga siti da si certificat. La japonezi se practica din vremuri seculare.

| Sfinnx a răspuns (pentru oprescudorin11):

-_- doar am intrebat daca se poate vedea cu ochiul liber doaamne cat misto puteti face unii. straight face

| oprescudorin11 a răspuns (pentru Sfinnx):

Nu e nici un 'misto' in ce ma priveste.Stiu cazuri absolut reale. Nu poti sa-i ceri unei femei, niciodata, niciodata! cel putin in ziua de azi, sa fie virgina. Mai ales cand te si iubeste.Este o prostie, dupa parerea mea. O femeie te inseala, dar si un barbat, si cu tine de fata si nu te prinzi!
Simplu.
Fiziologic problema e ca si rezolvata. Ai incredere in ginecologi! Te fac nou nouta! Nu si in psihologi! Creierul nu se mai repara! E unic!
Nu ma blama!

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Pentru cine stie, se poate vedea si cu ochiul liber, se vede si la inceputul actului, se simte, dar nu toata lumea se pricepe big grin

| BadGirlAdri a răspuns:

Heei eu cred ca DA (bine... dar nu chiar de oricine ) Cand nu mai esti virgina incep sa iti fie sanii mai lasati un pic, O sa iti apara ceva in frunte, o sa te dezvolti intr-un timp cam scurt, ca sa zic asa! oricum Daca nu mai esti virgina nu are nimic a fost alegerea ta, nu ar trebui sa te critice nimeni e viata ta si faci ce vrei cu ea :* eu sper ca ti-am fost de folos :3 :* big grin