| girl001 a întrebat:

Seara buna la toti de pe TPU! Prietenul meu in ultima vreme vorbea cu mine foarte des, pe mobil in general pina pe la 1 de noapte.Intr-o seara mama a auzit conversatia noastra si a inceput a striga ca e tirziu si ca imi interzice sa vorbesc cu el la asa ora(Era fara 20de min 1 de noapte). A doua zi a vorbit cu prietenul meu si i-a zis sa nu ma sune dupa orele 22.Si cind vorbesc cu el, mereu imi zice" e ora 22 la revedere eu ma tin de regula". Face bine sau e doar un motiv ca sa nu vorbeasca cu mine? Dau fundita:* pupici dulci la toti si o seara cit mai frumoasa in continuare!

8 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Ce faza. exact asa am patit si eu anul trecut cu fostul meu.dar uitasemsad uite ca acum mi-am amintitsad

| Frumushica96 a răspuns:

Poi probabil el inca te iubeste f mult dar daca mama ta ii interzice sa te sune dupa ora 22 vrea sa respecte asta pentru ca nu vrea sa mai aiba si ai alte probleme cu mama ta.Eu cred ca te iubeeste la fel de mult dar mama ta e putin prea protectuarehappy

| Amalia2305 a răspuns:

Parerea mea este ca el vrea "sa se tina de regula" ca sa nu iti creeze tie probleme si ca sa mai puteti vorbi in continuare :*

| Maryyyyya a răspuns:

Parerea mea e ca se tine de regula deoarece sigur te iubeste si nu vrea sa iti faca probleme si poate s-a gandit si la alte chestii cum ar fi daca te'ar mai fi prins mama ta vorbind la tel sa iti interzica sa te mai vezii cu el sau alte chestii:*:*

| dindu a răspuns:

Vrea doar ca tu sa nu ai porbleme cu mama ta :*.Dar el tot te iubeste happy. fundita?big grin

| Alexandra_7827 a răspuns:

Eu cred ca se tine de regula pentru ca nu vrea sa ramai fara telefon, si apoi sa nu mai vorbiti chiar deloc laughing

Răspuns utilizator avertizat
| M00NLighT a răspuns:

Face bine.Fiind ca daca era sa treaca a ta mama rea buna cum era putea sa iti interzica oricand sa nu mai vb cu el
Deci e binewinkingbig grin(P.S. Chiar daca am 12 ani am avut 3 iubite:*si cu a treia inca sunt si o iubesc mult :X:X:X)