| Guitarlove a întrebat:

Semne ale unui baiat care te place pot fi si acestea? : te face geloasa, te priveste mereu, iti zambeste, te tachineaza, se intereseaza de tine cand patesti ceva sau esti plecata de mai mult timp?[ mi s-a intamplat sa fiu la mare si baiatul de care-mi place sa intrebe pe o prietena de-a mea de ce nu mai vin o data ca parca m-as fi mutat acolo ]. M-a invitat si-n oras [ si cu prietenii dar a fost de vreo 2 ori in care ma invitase pur si simplu si eu ca proasta nu m-am dus] si de multe ori am acceptat. Pe mess imi vorbeste zilnic si mereu ma intreaba "ce faci? " si tot felul de chestii. Ba chiar de multe ori ma impresioneaza... ce credeti? si cum sa reactionez? kiss

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Natural... Lasa-te dusa de val, dar cu ochii deschisi.
Ia cheama-l tu pe el in oras, vezi, cum o sa fie?

| madalicious a răspuns:

Da.alea sunt semne ca te place! ar cam fi timpul sa nu il mai eviti si sa il scoti u pe el in oras.sa nu te miri daca nu vine. u i`ai tras clapa de 2 ori!laughing))

| hannah_9374 a răspuns:

Da daca face toate aceste lucruri inseamna ca te place...winking Eu zic sa-l faci pe el sa-ti spuna ca te place si sa-ti spuna ca vrea sa fiti impreuna... tu incearca doar sa-l provoci putin ca sa-ti spuna asta...mult succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata incepe de undeva, spune-i mamei ca va protejati si sa nu te duca, daca incearca sa mearga cu tine la ginecolog, cu medicul poti vorbi dar crezi ca este o solutie? Si nu cred ca medicul va minti, pentru ca daca prin absurd esti insarcinata acum, el cade vinovat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) @alllinna. cred ca raspunsul e pentru intrbarea anterioara laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceias problema