| dudu10 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Sunt fata si vreau sa-i intreb pe BAIETI... dar si FETELE. cand un baiat impresioneaza o fata, zambeste, se uita la ea mai mereu, se intereseaza de ea cand e plecata... pe messenger o baga in seama si zice " buna ce faci? cum a fost. la ploiesti? "..., o face geloasa, si sunt in aceeasi cls. si stie ca fata il place. iar el zice de fapt nu place pe nimeni... insemna ca o place p fata respectiva? Ca asta mi se intampla mie... sad... si repet nu face asa cu alte fete.

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Inseamna ca : Daaaaa!
Cred ca o iubeste, nu poate s-o uite asa usor. Chiar daca a trecut ceva timp... Iar cand va veni clipa in care se vor revedea, flacara pasiunii lui pentru ea, se va reaprinde, si va arde cu mai mula ardoare decat prima oara. Si sti de ce? Fiindca in tot timpul asta i-a lipsit. Da, i-a lipsit, cu toate ca el face pe "indiferentul", ea stie ca nu e asa...

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E foarte posibillove struck
Iti zice ca nu te place doar ca sa para el mai serioslaughing
De ce nu il intrebi direct care e treaba?big grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Este interesat, insa doreste asigurare inainte sa faca un pas.

| Betty18 a răspuns:

Sigur k este interesatsmugsmugdeci dudu10 dai batai si sari pe ellaughing
daca si tu il placi dai si tu niste semne ca sa treaca la atac k poate baiatul nu e sigur daca il placitongue

succes

| msgirl a răspuns:

Posible... mi s-a intamplat si mie