| Guitarlove a întrebat:

Oare de ce un baiat face exact aceleasi semne ca ale unui baiat indragostit fata de mine si zice ca nu place pe nimeni?
Ma invita in oras, stie ca-l plac, ma priveste mereu, ma studiaza, imi vorbeste pe mess... si cu alte fete care il plac nu face asa, din contra...nu le suporta! Ma face geloasa. si chiar i-am zis ca nu-l mai plac. si el tot nu crede laughing. Dar incerc sa il fac sa creada. chiar o prietena ii zicea " lasa ca doar eu stiu pe cine placeee " si el intreba " hai ca ma supar zi-mi si mie. ". Ma impresioneaza. si acum cred ca e cazul sa-l impresionez eu pe el. dar nu stiu cum straight face. Daca aveti idei. va rog. orice :O! Muuuuuuuulllltuumesssc! happy

Răspuns Câştigător
| florar a răspuns:

Nu intra in panica, asta e jocul placut al dragostei la varsta asta; ia totul asa cum vine si nu fa nimic ce ai putea regreta; incearca sa fii enigmatica, greu de 'citit' asta are trecere la baietii sofisticati.; daca e un tip mai direct fii la fel. tine/te tare, numai nu fi pisica lacramoasa; toti urasc asta...

10 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

De acord cu florar

Psihoyounger

| Dorinel a răspuns:

Trece pe la scoala, liceu, facultate sau la ce esti tu cu un Audi R8 sau Masserati Coupe GT sa vezi cum il impresionezi...si iti sare si in brate[sau in masina] laughing

| Guitarlove explică:

@ sebyfuryaneagra. TERMINA! nu esti tu cel pe care`l plac. asa ca nu mai da raspunsuri stupide!winking

| kukubau a răspuns:

. of dragostea asta, mai ceva ca "stricatu la burta" laughinglaughing, nu cauta sa il impresionezi, e timid poate sa si ars candva si asteapta sa faci u primul pas, nu e prea cavaleresc dar te scuteste de timp pierdut (sunt trecut prin astahappy

| bradysandro a răspuns:

Am auzit ca ma placi pe mine

| man a răspuns:

Mare problema ii asta. eu l as intreba ce si cum? daca te place sau nu? daca ar vrea sa fie cu tine, stiu eu chestii din astea. iar daca zice ca nu te suporta, nu stiu vezi tu ce faci. bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acordai atentie, fa-l sa se simta special asa cum face si el fata de tine si combinate cu el happy poate o sa aveti o relatie frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...asta inseamna ca si el te plecebig grin. dar nu a vrut sa aratetongue... dar, sa nu faci ce ai putea regreta lasa viata sa treaca... iar, daca nu trece el direct la subiect adica sa iti spuna ca te place intreaba-l tuh!:Xhappy...noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdah...si eu sunt pe a saptea si iubesc un baiat se uita in ora la mine...ma uit si eu la el cu coada ochiului sa vad ce face si daca ma uit la el se intoarce in alta parte...in clasa a cincea alergam dupa un coleg si a venit si m`a prins in bratze ca sa nu mai "fug dupa el", cam aceeasi poveste si a mea...la o prietena si colega fff buna i`a zis ca vrea sa fie cu mine...mentionez ca si el se intelege bine cu ea...ma face geloasa cu o fata care de fapt nu e genul lui...si o face intentionatwinking deci te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-l gelos