| larisa_8487 a întrebat:

Sex din prima seara? pro -contra? de ce?

Răspuns Câştigător
| bibitza a răspuns:

Contra! eu nu am inceput nici o relatie din prima seara dar si sex ! asa sunt eu mai de moda veche (cred unii) dar daca imi place un baiat si vreau sa stau cu el...astept sa imi spuna el si daca o face din prima seara ii zik k mai vb maine...nu sunt de acord cu relatiile dintre 2 oamenii care se cunosc de o jum de ora!

16 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Contra. poate vrei sa spui dupa 5ani de relatie laughing [glumesc]

assiris
| assiris a răspuns:

Daca sexul a ajuns pe acelasi nivel cu a te scarpina, a te spala pe inti, a merge la toaleta, a-ti vopsi parul, a te saluta, a da mina unul cu altul... e destul de grav. Inseamna ca a disparut acel "mister", acea atractie emotiva, acei fiori si nu departe este timpul cind un baiat se intilneste cu o fata pe strada, se saluta, isi dau mana dupa care trec la o partida de sex iar in situatia ca le mai ramine si ceva timp liber, fac si cunostinta: Ionel - Marioara, mi-a parut bine...winking

auran
| auran a răspuns:

Daca atractia este atat de puternica se mai intampla sa fie si din prima seara - dar, s-ar putea sa fie si ultima!hee hee
Contra - daca mananci desert s-ar putea sa nu-ti mai fie foame! cool

Janina
| Janina a răspuns:

Contra!
daca as face sex cu un tip din prima seara nu as fi cu mult diferita fata de fetele de pe centura!

| MarYoBenucci a răspuns:

Pro tongue ai ma ca daca te duci intr-un club..."One Night" merge fara a te implica m-ai mult decat sex. daca m-ai adaugi si putin alchool e super laughing si sa te trezesti a 2-ua zi sa numai sti ce ai facut aseara doar k te-ai simtit bine tongue

| bibitza a răspuns:

Contra! eu nu am inceput nici o relatie din prima seara dar si sex! asa sunt eu mai de moda veche (cred unii) dar daca imi place un baiat si vreau sa stau cu el...astept sa imi spuna el si daca o face din prima seara ii zic ca mai vb maine...nu sunt de acord cu relatiile dintre 2 oamenii care se cunosc de o jum de ora!

| urbanghost a răspuns:

PRO, ajungi sa te cunosti mai bine cu persoana respectiva smug

| cristina_6456 a răspuns:

Contra nasi putea sa ma culc cu cineva pe care nici macar nul cunosc decat numele:d

| antonelk a răspuns:

Bineinteles ca la baieti le-ar convenii dar noua fetelor nu prea cred.eu sunt contrabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra daca nu sti cu cine te culci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebarea! am citit toate raspunsurile, oficial toate sunt de moda veche raised eyebrows .....incep eu cu un vot stupid pentru mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sint pentru pe motiv ca, de ce sa intirzie atit ceva care oricum va veni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da din prima seara. ce poti sa dai papagalul din mana pe prostul de pe gard.pardon pe cocosul...de pe gard.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna larisa.eram de moda veche si sunt inca, adica nu as face sex din prima seara, nu cred ca lasa o impresie f buna insa eu am comis o nu din prima seara ci din a doua si a mesr tare bine, acum suntem impreuna de 2 ani si in august ne casatorim.am facut pasul asta si anume acela de a fce dragoste la a 2 intalnire pentru am vazut in el un tip galant, atent, special, nu era si nu este genul care sa il auzi comentand dupa fete pe strada, gandirea lui nu se rezuma la faptul ca cel mai important este sa faci sex.si asa am ajuns sa avem niste partide de sex de invidiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra deoarece sexul din prima seara atunci pe moment ti-ar spune ca te iubeste apoi dupa aia nu te-ar mai baga in seama.

| mayalory a răspuns:

Sunt pentru dar...nu chiar din prima, a doua sau a treia sa zicem. De ce? f. simplu. Marimea conteaza. De ce sa astepti o luna de zile sa ajungi la marele eveniment si sa vezi ca nici macar nu te poate satisface? Sexul intr-o relatie conteaza destul de mult. Daca e sa va potriviti din prima la sex, restul vine de la sine. Sau preferi sa astepti sa va indragostiti apoi dupa sex sa nu mai stii cum sa-i spui ca de fapt...nu va potriviti. ''Nu din prima'' e doar o mentalitate proasta, moda veche. Asta era pe timpul bunicilor nostri lol. Eu una asa mi-am gasit perechea. Din prima. Ne-am potrivit si suntem de 2 ani impreuna.