| Dixxy a întrebat:

Sex din prima seara? pro sau contra...ai facut sau nu si nici nu ai face vreodata...detalii

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

LA varsta mea, si mai ales daca e o atractie puternica, fara nici o retinere, daca suntem numai noi doi.

17 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Miracles still happens. Am facut, pentru ca ne-am placut foarte tare, si atractia ne-a recompensat! Dar cu prezervativ!

| carminaburana43 a răspuns:

Da si am facut.

| Linda a răspuns:

Contra. Easy comes, easy goes.

| xibalba a răspuns:

Nu as face sex din prima seara. Nu sunt de parerea ca pot ajunge neaparat la sex intr-o relatie cu un anumit baiat. Sunt adepta relatiilor stabile si lucrurile se fac lent, dar sigur. Si sexul nu vine sigur din prima seara.

| daii a răspuns:

Din prima seara contra.Sincer nu as vrea sa iau vreo boala cevalaughinglaughing asa ca mai bine stau la locul meuhappy

by daiiwinking

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

DEPINDE! de circumstante, depinde de cum te simti tu, ca daca esti intr-o faza mai''hai sa fim crazy'', nu-mi pasa! stare de adolescent rebel'', so:depinde si de varssta acum NU. dar poate peste cativa ani, o sa-mi schimb parerea asta nu inseamna ca in fiecare noapte esti ca altul, i mean, nici sa dai in altceva!`kissees.

| lencikk a răspuns:

O relatie nu se rezuma doar la sex...bine inteles ca nu...trebuie mai intai aceea persoana sa imi demonstreze ca ma merita:d

| lumylumy a răspuns:

La mine a fost sex dp 1 an si u spui din prima searalaughingdaca asi da timpul inapoi asi face dar tot cu x regret ca l_am tinut 1 an sa astepte dp minelaughing

| Macho a răspuns:

Daca as avea norocul asta as face cu cea mai mare placere big grin
Dar, doar alea disperate dupa sex si cam zdremtze s-ar arunca pe spate dupa prima seara. La baieti nu cred ca se pune problema, doar daca esti prea timid si mami ti-a zis sa nu faci sex cu persoane ne-cunoscute. Sunt cu totul PRO! big grin Acum nah, fetele sunt cu CONTRA tongue

| denisa_4752 a răspuns:

Nu am incercat niciodata, cu toate ca ma tenteaza "o aventura de o noapte", desi nu cred ca ma caracterizeazahappy

| betty17 a răspuns:

Pai daca e vreo parasuta cred ca ar face...altfel nu imi imaginez cumworried

succes

| sandulache a răspuns:

Buna ziuaaaaa sau cum vreti fetelor.
Pai daca mie mi-ar pica o fata in mina si sa ma ocazia sa fac din prima seara sigur ca atat ce asi aface sex pana asi lesina, dar doar in visuri ca in realitate prea putin(dor daca e o ranpadula si ai azi cu mine si mine cu altul)nu asi fi de acord, dar daca asi cunoaste o fata ce si-a dori sa faca sex nu as-i zice nu, dar voi fetele prea putin va vine poafat de sex dar noi baieticryingcand ne vine ne batem cu capul de perete dar nu toti ca doar totcilari se bat ca restul gasim repede si urget dar nu bunaciuni dar merg si alea, asta e fetelor.

| sandulache a răspuns:

A? Am uitat sunt PRO ca nu-s asa de capcaun sa zic CONTRA doar sa fiu putin tulburat de apa cu grade, bafta fetelor

| motanelul a răspuns:

Nop nu as face asta intai sa cunosc persoana destul de bine.

| Dixxy explică:

Si eu am facut o sg data...si nu ma consider o parasuta. si nici urata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce rost ar avea atitea ocolisuri cind ajungi tot acolo?

| magdayry a răspuns:

Nu cred ca ar fi indicat, daca am iesi pe fiecare seara cu un baiat asta inseamna sa te culci cu toti? eu zic ca nu