| JustStitch a întrebat:

Sex oral in cuplu sau in relatiile de prietenie cu beneficii, pareri?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Pareri despre ce? Din one night stands te poti alege cu tot felul de bts.Asa cu partenerul/partenera stii, teoretic, ca nu mai sunt si altii implicati, deci ar trebui sa fiti safe (asta daca nu cumva unul din cei doi are vreo boala si nu stie).

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare cuplu isi stabileste regulile si placerile lor.
Asadar sexul oral este acceptat si oferit de ambii partneri cu aceeasi placere, sau refuzat daca au prejudecati sau nu simt placere la el.
In orice caz, atunci cand vrei sa ti se faca sex oral trebuie sa fii pregatit sa oferi tu primul, ca jocul sa fie acceptat de ambele parti.

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat ambii partneri au cazut de acord, sa-si faca unul celuilalt, este totul ok pentru toata lumea.

| relian a răspuns:

Ai si tu o durere, sexul oral, nu iti da pace se pare laughing Ai mai pus o intrebare acu recent sau cateva ore distanta

| VadimIvanov a răspuns:

Doar in cuplu

| PrinceCharming a răspuns:

Oral si cunilingus numai in cuplu. 69¡

| Xasav a răspuns:

Pentru sănătatea ta, recomand numai in cuplu atâta timp cât partenerul este stabil