| anonim2892 a întrebat:

Prietenie cu beneficii a avut cineva?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da si inca am. e cea mai sanatoasa relatie, fara dureri de cap, fara sclavie

| Sofer a răspuns:

Cea mai frumoasa prietenie. Am avut dar în final nu a mai mers si acum caut alta.

| JustStitch a răspuns (pentru Sofer):

Băiatul caută fata până când ea îl prindewinking

| S8N a răspuns:

Da. Ai o întrebare anume despre asta?

| anonim2892 explică (pentru S8N):

Daca a avut cineva prietenie cu beneficii? si daca ar mai dori

| Justme79 a răspuns:

Da,dar din cauza anumitor circumstante mai putin placute...

| JustStitch a răspuns (pentru Justme79):

Îmi pare rau. putem discuta ceva?

| Justme79 a răspuns (pentru JustStitch):

Ok de ce nu happy!

| VanesaParadis a răspuns:

N-am avut, dar in general suna bine, ca mai stii cate ceva despre ala cu care faci sex si te mai si ajuta la ceva, ca sunteti prieteni.Seamana cu o relatie. Dupa o vreme puteti ajunge la una si e mai bine decat sa faci sex cu un strain, ca nu stii ce boli are ala.