| inger02 a întrebat:

Sexul anal este periculos? este indicat? funda.

Răspuns Câştigător
| BDorin a răspuns:

Nu este periculos, doar dureros. Indicat? nu prea (zice nevastamea)

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este periculos mai ales pentru partenera. Merita incercat, macar de curiozitate.

| Elena0210 a răspuns:

Nu cred ca este periculos, dar...nu cred ca e placut; parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un ingeras prost.mai bine un drac destept.schimba-ti numele si f.te in c.r cat vrei.o sa vezi atunci.

| puiutzz27 a răspuns:

Este dureros la inceput... pana te obisnuiesti dar pe urma e totul ok! Indicat nu prea este deoarece pot aparea leziuni ale anusului.Dar totusi merita incercat.mult succes!