| Bogdan2233333 a întrebat:

Sexul in 3 dupa voi poate strica o relatie?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Depinde de fiecare in parte. La cuplurile cu experienta in swing, relatiile dintre ei sot si sotie ii face mult mai apropiati si mai romantici.

19 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Depinde...
Daca ambii parteneri isi doresc asta nu. Insa in cele mai multe cazuri unul din parteneri isi doreste asta si il forteaza si pe celalalt iar dupa ce se desfasoara actul partenerul fortat va avea resentimente care pot destabiliza relatia.

| Paul754880338 a răspuns:

Viata noastra, ca si cea sexuala trece prin diferite stadii de evolutie. Incepem prin a fi curiosi si sfarsim prin a iubi sau esuam incercand sa ne dovedim cat de rai putem fi. Raspunsul depinde, dupa parerea mea, de stadiul la care se afla cei trei( nu doar cuplul) implicati.

| Goete a răspuns (pentru RoCkKiD):

Daca ambii parteneri isi doresc si pot suporta sa il vada pe celalalt simtindu-se bine si avand orgasm cu alt partener, atunci e ok.

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde...
De gradul de prietenie existent intre cei 3 parteneri.
Fiindca la ''NOBLESSE OBLIGE'' nu-i asa : nobletea de spirit sau de caracter te obliga la un comportament adecvat in orice situatie. big grin

| TheGentleman a răspuns:

Da

| RoCkKiD a răspuns (pentru Goete):

Asta nu ai de unde sa stii, dar daca persoana are probleme de gelozie nu o sa fie de acord din prima. Atat timp cat consimtamantul nu e fortat sunt pe drumul cel bun.

| mihai69 a răspuns:

Vezi serialul „You, me, her" pe Netflix. Poate te lămurești. Deși ăla e doar un caz ipotetic, e posibil să fie și ceva asemănător în viața reală.
Sau... nu.
Până nu ajungi acolo, nu prea ai cum să știi.

| Goete a răspuns (pentru RoCkKiD):

Cunosc o pereche unde cea care a vrut cel mai mult, a fost Ea - si de fapt a fost pentru curiozitatea si dorinta de a fi cu doi deodata, si tot Ea a fost cea care nu a acceptat ca si El sa disfruta - adica nu a putut accepta, desi credea ca va putea.

| RoCkKiD a răspuns (pentru Goete):

Eu nu vad problema, curiozitate ei s-ar fi activat candva si relatia s-ar fi sfarsit la fel, sau daca el n-ar fi fost de acord ar fi presat pana cand tot se certau.

In momentul in care cineva are o pornire de genu sau se manifesta si e acceptata in cuplu/nu e acceptata in cuplu, sau se manifesta in afara cuplului.

Daca vrei neaparat sa incerci sa faci sex cu alta tipa o sa o faci la un moment dat cu sau fara voia partenerei.

| Emilian65 a răspuns:

Da, o strica.

| DanyDav a răspuns:

Depinde de parteneri, totul se poate schimba si pe parcurs, ca si in cazul meu.

| mgtow a răspuns:

Strica relatia da

| Pintea_Vlad_2003 a răspuns:

Decat daca tu îi zici lu iubi

| Dumy3321 a răspuns:

Sexul in 3 nu ar trebui făcut?

| Patronu1 a răspuns (pentru Paul754880338):

Cat de poetic...

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate sa strice tot.

| Goete a răspuns (pentru RoCkKiD):

Sunt de acord in ceea ce spui. Problema lor a fost ca ea voia sa o faca cu altul dar nu suporta ca el sa o faca cu alta.Deci chiar daca a vrut sa faca schimb de parteneri, si-a dat seama ca - desi ei ii place, nu suporta ca si el sa o faca. Ciudata gelozie.

| QWEFHJKOASDVHJOVASDFHJIODBASFV a răspuns:

Depinde daca ii cu 2 fete ii ok daca ii cu 2 armasari nu ii ok

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Nu faci sex in 3 cand esti intr-o relatie. Mie sincer imi displace ideea asta. Nu m-a interesat niciodata chit ca am avut propuneri si de la fete si de la baieti.