| Mirunaaa2 a întrebat:

Strică sexul prea mult in relatie?
Adica eu ma vad cu prietenul meu o zi da o zi nu si ziua aia cand ne vedem, facem.

Răspuns Câştigător
| Eisenheim a răspuns:

Let's make love not war
Deci decât să te certi mai bine te iubești laughing

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Dacă nu faceți și alte lucruri împreună, cam strica. E ca focul, e bun în anumite limite. Dacă însă ia foc toată casa, e dezastru.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa strice, daca va bucurati amandoi de el?

| LoveSleep a răspuns:

Daca plecati acasa dupa sex, strica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci faceți când nu va vedeți prin telepatie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal nu strică, dar având în vedere că asta e singura voastră activitate, nu îmi pare în regulă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. Poate în schimb să ajute.

| BaiatCuPmareSiMultaS a răspuns:

Eu zic ca atat timp cat te simti bine, nu strica. Norocul tau. Eu momentan nu sunt intr-o relatie si toata ziua o frec laughing

| smekeruldinbacau123 a răspuns:

Daca esti baiat, aici nu mai e problema mea

| eumareom a răspuns:

Eu si prietena mea, la 16 ani, inainte de treaba cu pandemia, ne vedeam zilnic si faceam aproape zilnic. Acum, nu chiar la fel, dar tot foarte des. Ei ii place, mie la fel. Poate fi o cauza pentru care am inceput sa facem si sex in grup ocazional sau alte nebunii, pentru a diversifica experienta, ea fiind chiar mai experimentata si mai erotica decat mine, dar se simta perfecta si fara un al doilea/treilea penis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru eumareom):

Aia e curvá direct daca doreste séx cu mai multe pulé si se simte chiar mai bine asa. Aveti o relatie foarte serioasa. Felicitari.

| eumareom a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te-ar deranja daca ai vedea ce bine arata. Oricum, totul e doar sexual, pentru a se simti bine. La fel de bine putem face si cu alte fete. Daca nu suntem ambii de acord, nu facem nimic, iar pentru mine un sarut cu altcineva e mai grav decat sexul cu altcineva, mai ales daca sunt de fata. Daca ii plac mai multe, care e problema? Noi suntem perfect fericiti.