| NatureSelf a întrebat:

Sexul se poate considera sport? ca daca si sexul e sport, eu ma fac Sportivlaughing

3 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Am auzit ca o partida de sex echivaleaza cu 5 km de alergare laughing. Deci da!

| Bogdan1o a răspuns:

Normal ca nu e sport ma...
sexul se face din placere sau pentru bani, dar nu a devenit sport, cel putin nu inca rolling on the floor, asta e dreptwinking
cati ani ai?
mai bine lasa sexul si pune mana pe carte
toti copii fac acum sex...mai opritiva putintel

| gabytz18 a răspuns:

In timp ce faci sex iti pui in functiune foarte multe grupe musculare, face bine organismului, dar nu poti deveni campion olimpic ca nu e recunoscut ca sport laughing))) deci poate fi vazuta ca o activitate relaxanta care te solicita, intr-un mod foarte benefic