| Gigeldidi99 a întrebat:

Salut TPU, daca un băiat și-a schimbat sexul feminin dinainte, se poate considera gay?

7 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Ai pus o intrebare formulata de parca ai fi turc! reformuleaza intrebarea!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu!
Un baiat gay este considerat acela care face sex in anus, nu care-si schimba sexul, acela putand fi trans sau hermofrodit.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce, tu esti olog?

| Crackman a răspuns:

Da

| Floridori a răspuns:

Gay este o persoana care este atrasa sexual de persoane de acelasi sex.
Este irelevant daca ajunge sa faca sex im acest context, sau nu.Este vorba despre atractia sexuala.

In cazul in care un barbat face sex cu o femeie trans, acesta nu este gay daca nu are atractie fata de barbati.

In cazul in care un barbat face sex cu un barbat trans si se simte atras de acesta, atunci este gay.

| blackann a răspuns:

Deci tu practic babardesti un barbat sau o femeie? invata sa te exprimi.

| blackann a răspuns:

Violetta nu stie ce inseamna "olog", n-o lua in seama.